ראשי מידע כללי על מכון משאבים
About1

מידע כללי על מכון משאבים

מכון משאבים - שירותים פסיכולוגיים, נוירופסיכולוגיים ושיקום

במכון משאבים עומד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן, ובעל רישיון של משרד הבריאות. המכון מציע מגוון רחב ביותר של שירותים פסיכולוגיים לילד ולמבוגר.
במשך יותר מעשרים וחמש שנות פעילות ענפה רכש צוות מכון משאבים ניסיון עשיר ומוניטין רב, בקרב אנשי מקצוע וגורמי טיפול ואבחון בכל רחבי הארץ. הטיפולים הפסיכולוגיים והאבחונים הניתנים במשאבים, מותאמים לצרכיו הייחודיים של כל פונה ומתבצעים תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה ודיסקרטיות מלאה ובאופן המכבד את סודיותם ופרטיותם של הפונים.
המידע שמתקבל במכון אינו מועבר לשום גורם חיצוני, ללא הסכמה מפורשת החתומה ע"י הלקוח.

  • 0 מטופלים מרוצים
  • 0 שנים של נסיון
  • 0 תחומי מומחיות
  • 0 אנשי צוות

צוות משאבים כולל פסיכולוגים קליניים, שיקומיים, חינוכיים ורפואיים. מכון משאבים מעניק את שירותיו לפונים פרטיים והוא משמש גם כספק קבוע של שרותים פסיכולוגיים לאגף השיקום ולאגף משפחות והנצחה של משרד הביטחון, למחלקת השיקום של המוסד לביטוח לאומי, לעמותות חברתיות, למוסדות להשכלה גבוהה, למחלקות רווחה של רשויות מקומיות, לסנגוריה הציבורית, לקיבוצים, למפעלים גדולים ועוד.

צוות משאבים מספק שרותי ייעוץ והדרכה ליחידים ולמשפחות בקהילה וגם לפסיכיאטרים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, יועצות וצוותים של בתי ספר, תחנות לבריאות הנפש, רופאי ילדים ומשפחה, עורכי דין, שירותי הרווחה ועוד.

מכון משאבים מוכר על ידי משרד הבריאות כמקום להתמחות של פסיכולוגים שיקומיים וקליניים, ולהסמכה להדרכה בתחומים אלה בפסיכולוגיה.

משאבים פועל בחמישה סניפים : בבאר שבע, באשקלון, באשדוד, בכרמיאל ובטבריה. כל הסניפים מותאמים ונגישים לבעלי מוגבלות פיזית והם ממוקמים במקומות מרכזיים שאליהם ניתן להגיע בקלות בתחבורה ציבורית וברכב פרטי.

לפרטים נוספים: צרו קשר

ליצירת קשר לחצו